Ochutnávkový set Vitamínů

Ochutnávkový set VITAMÍNŮ obsahující 90ks Magnésia a 90ks Multivitamín All In

 

Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: OS/VIT-ALL
Značka: Mr. Penguin
499 Kč
Kategorie: SETY
Hmotnost: 0.3 kg
Balení obsahuje: 90ks Hořčík, 90ks Multivitamín All In
Užívání Hořčíku: Užívejte denně 2-3 kapsle. Zapijte dostatečným množstvím vody
Užívání Multitamín: Užívejte denně 1 kapsly. Zapijte dostatečným množstvím vody
Složení Hořčík: Bisglycinát hořečnatý, Kapsle (HPMC)
Složení Multivitamín: Vitamin C (kyselina L-askorbová), inulin (vláknina z kořene čekanky), veganská kapsle (HPMC), vitamin K2-MK7, vitamin E (tokoferyl acetát), vitamin B3 (nikotinamid), vitamin D3 (cholekalciferol), protispékavé látky: stearan hořečnatý, vitamin B5 (D-pantothenát vápenatý), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B1 (thiamin hydrochlorid), vitamin B9 (kyselina listová), vitamin B7 (D-biotin), vitamin B12 (methylkobalamin)
VITAMINY set
DOPORUČUJEME

Hořčík je jeden z nejužitečnějších suplementů, který hraje významnou roli v celé řadě procesů v našem těle. Podporuje: klidný spánek, vyrovnaní tlaku, zvýšení energie, uvolnění svalstva a nervové soustavy. Magnesium také podporuje vstřebávání různých minerálů a vitamínů.

 

1 tableta Magnesium bisglycinátu 500mg obsahuje 70mg elementárního hořčíku. Magnesium bisglycinát je vysoce vstřebatelná forma která podporuje regeneraci a je vhodný k užití v odpoledních hodinách.

 

  • Zlepšuje regeneraci
  • Snižuje hladinu kortizolu (stresového hormonu)
  • Uvolňuje svalové křeče
  • Snižuje míru únavy a vyčerpání
  • Snižuje negativní efekty PMS
  • Přispívá k normální psychické činnosti
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Multivitamin All In 1 je suplement dodržující svůj název, protože tělu dodává všechny základní vitamíny v jedné pilulce. Je určen přesně pro ty, kdo si chtějí udržet zdravé tělo, ale přitom nechtějí pojídat tisíce pilulek každý den. Zde máte vypsané jednotlivé efekty a benefity jednotlivých vitamínů obsažených v balení.

 

Vitamin C

Céčko je antioxidant, který pomáhá chránit buňky od volných radikálů, když je tělo vystaveno toxickým látkám například skrze dým. Volné radikály poškozují buňky, vedou ke zvýšení stresu nebo různým nemocem jako například rakovině nebo srdečním onemocněním. Jakýmkoliv způsobem kouřením je naše tělo vystavováno těmto volným radikálům. Uživatelé maštění, kteří do své diety zařadí vitamín C proto mohou benefitovat primárně z  jeho antioxidačních účinků.

  

Vitamin D

Vitamín D je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro naše tělo. Podporuje udržování zdravé hladiny fosforu, vápníku a také pomáhá v boji proti infekcím. Také pomáhá v redukci velmi známého vedlejšího efektu užívání maštění: dysfunkci krátkodobé paměti.

 

Vitamin E

Podobně jako vitamin C, také vitamin E pomáhá v ochraně buněk před volnými radikály. Výzkumy také ukazují, že se Éčko podílí na zdraví a funkci plic, které jsou kouřením jak extraktů, tak i květů zatěžovány.

 

Vitamin B

Všechny vitaminy B se podílejí na zdravé funkci nervové soustavy a také pomáhají v transformaci potravy (karbohydrátů) na energii (glukózu). Vitamin B1, neboli thiamin je jediný z vitamínů, jehož deficit je spojen se syndromem nadměrného zvracení z kanabinoidů, který postihuje zejména dlouholeté uživatele maštění.

 

 

Startujeme novou značku nejen pro huliče!

Mr. Penguin je lifestyle orientovaná značka, která svým charakterem není určená jenom pro huliče, ačkoliv i oni z ní můžou benefitovat.

 

Nyní v sortimentu Mr. Penguin můžete nalézt:

  • Hořčík - na spánek, uvolnění nervové a svalové soustavy, redukci stresu
  • Multivitamin - na doplnění všech důležitých vitamínů v jednom (obsahuje všechny výše zmíněné vitamíny a více)
  • CBD kapsle a oleje - pro regeneraci, uvolnění nervové a svalové soustavy, potlačení bolesti, nespavost 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto