Zkittles HHC-P Cartridge + Vaporizér

Množství HHC-P 400mg

rucne plneno

Cartridge + Vaporizér
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
Skladem (>5 ks)
Kód: ZK/1ML/V
Značka: Psychoweed
899 Kč
Kategorie: HHC-P
Obsah balení: HHC-P Cartridge + Vaporizér
Obsah náplně: 400mg HHC-P, 300mg H4CBD, 250mg CBD, 50mg Terpeny
Chuť: Sladké bonbóny
Účinek: Sedativní
Ideální na: Posezení s partou přátel
Určeno jako: Sběratelský předmět pro starší 18-ti let

Zkittles je jeden z nejoblíbenějších indicových strainů, zejména díky jeho sladké chuti připomínající všemi dobře známé bonbóny skittles. Efekty jsou uklidňující a relaxační, vhodné zejména na večerní lenošení.

Skvěle taky pomáhá proti stresu a úzkosti.

 

Obsah balení:

HHC-P cartridge (1ml dle výběru)

Vaporizér s funkcí předhřevu a 3 intenzitami vaporizace

 

Návod:

5x zmáčkněte tlačítko pro zapnutí/vypnutí

2x zmáčkněte tlačítko pro předhřev cartridge. Na tlačítku se začnou měnit barvy. Dokončení předhřevu poznáte tak, že tlačítko přestane svítít.

3x zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity zahřívání. Zelená < modrá < červená.

Pro použití je nutné držet tlačítko

 

Výhody:

Naše Cartridge jsou celokeramické, ručně plněné a pečlivě zkontrolované, tak aby vždy fungovaly bezchybně. Vyrobeny jsou z nejkvalitnějšího porézního jílu, díky čemuž dochází k větší produkci páry.

Keramika je navíc odolnější vůči teplotě - jedná se o nejodolnější typ cartridgí vůči vysokým teplotám, takže ani vášnivci nezažijí spálenou chuť.

 

Zakoupit Cartridge můžete navíc i v krásné množstevní akci 3+3 nebo 2+1 v sekci "AKCE" (čím větší množství, tím výhodnější cena za kus)

 

Co je to HHC-P?

HHC-P (Hydroxyhexahydrocannabinol-P) je jedinečný kanabinoid, který se od tradičního THC (delta-9-tetrahydrocannabinolu) odlišuje svými vlastnostmi a účinky. Jedná se o chemickou sloučeninu odvozenou z přírodních zdrojů, která získává stále větší pozornost ve světě kanabinoidů. Tato látka má podobnou chemickou strukturu jako THC, avšak jeho účinky jsou mírně odlišné. 

 

I když je HHC-P stále zkoumáno a jeho úplné účinky nejsou dosud plně objasněny, je to zajímavá sloučenina, která přináší novou perspektivu na možnosti využití kanabinoidů.

 

 

Upozornění:

HHC-P má psychoaktivní účinky - pod jeho vlivem neusedejte za volant nebo nevykonávejte jakoukoliv činnost vyžadující pozornost, následky by mohly být fatální. Užití je pouze na riziko uživatele! Šarže a země původu viz dno obalu.

 

 

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

 

 

 

ZLITTLES LOGO

5
17x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 24.5.2023
Naprostá spokojenost chutna hodne najs
5
A Avatar autora | 4.4.2023
Na tento produkt jsem narazil náhodou na tiktoku a musím říct, že fakt paráda

KDO JSME

 

Co to vlastně je Psychoweed?

 

Psychoweed je projekt, jehož počátek se datuje na srpen 2020. Původní vizí bylo dodat lidem velké množství CBD za co nejnižší cenu. Přelomem roku 2020 a 2021 se tato vize o něco změnila. Našim produktům chyběla opravdová kvalita, za kterou bychom si mohli pevně stát, a tak jsme se rozhodli, že si budeme pěstovat vlastní rostliny přímo u nás.

Naším cílem je pěstovat co nejvíce rostlin v co nejvyšší kvalitě, přičemž budeme moci věnovat každé rostlině čas, který potřebuje pro nijak nerušený růst. Rostlinám jsme věnovali maximum, namixovali jsme si vlastní půdu se všemi mikro a makronutrienty, které jsou potřeba pro správný vývoj rostliny. Všechna hnojiva, která jsme použili, jsou organického původu.

Speciální poděkování patří všem, co tento projekt podporovali již od samotného začátku, našim věrným zákazníkům a také těm, co nám v průběhu sezóny jakýmkoliv způsobem pomohli.

Děkujeme <3

 

Vaši členové Psychoweed týmu - Matyáš Oliva, Bořek Hon

 

 

12345

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu
Používáme ověření věku Adulto